دیر یا زود طومار استکبار جهانی جمع می‌شود‌

پنجشنبه 1398/03/30 - 12:01 khorasanjonobi
نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی در دیدار با اعضای شورای عالی

دیر یا زود طومار استکبار جهانی جمع می‌شود‌

به مناسبت سالروز شهادت استاد فرهیخته دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید، اعضای شورای عالی بسیج اساتید استان خراسان جنوبی صبح 29 خرداد ماه 98 با نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی دیدار داشتند.

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه دیر یا زود طومار استکبار جهانی جمع می‌شود و اکنون بهترین فرصت است چون دشمن ماهیت خود را نشان داده است گفت: عربده‌کشی‌های استکبار جهانی نشان از افول و رسوایی اوست.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی  حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان در دیدار با اساتید بسیجی دانشگاه‌های خراسان جنوبی و اعضای شورای عالی بسیج اساتید اظهار داشت: عربده‌کشی‌های استکبار جهانی نشان از افول و رسوایی اوست، قرن ۲۱ به نوعی قرن بازگشت انسان به دیانت الهی است که اساتید بسیجی باید این فرصت را قدر بدانند.

 

وی افزود: زیبایی علم همواره در کنار اخلاق است و از آنجایی که دین به علم در اختیار بشر جهت درست و مفید بودن می‌دهد می‌توان گفت همه علوم به نوعی دینی هستند.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر حس پرستش را بدون علم داشته باشیم دچار خرافه می‌شویم و داشتن علم بدون حس بندگی و پرستش نیز جنایت آفرین است.

 

اگر انسان در مسیر بندگی حق قرار نگیرد در بند طاغوت‌ها می‌شود

حجت الاسلام والمسلمین عبادی بیان کرد: اگر علم در اختیار انسان‌های در بند طاغوت و هوس قرار گیرد جنایت می‌آفریند و امروزه شاهد هستیم استکبار با استفاده نادرست و بدون جهت‌گیری مناسب از علم چگونه در کشورهای مختلف علیه بشریت جنایت می‌کند.

 

وی افزود: استکبار جهانی و دشمنان حقیقی بشریت می‌خواهند جامعه را از منظر علمی در جایگاه پایین نگه داشته و در عقب ماندگی علمی و فناوری باشیم که این به واسطه ترس از قدرت گرفتن ما است.

 

امام جمعه بیرجند اظهار داشت: اگر روزی دنیا به واسطه جهل و فاصله گرفتن از علم به خاک مذلت کشیده شده بود امروز به علت استفاده نادرست از علم دچار مشکل شده است اگر انسان در مسیر و مدار بندگی حق قرار نگیرد بی‌شک در بند طاغوت‌ها، شهوت پرستی‌ها و خودپرستی‌ها می‌شود.

 

بر اساس این گزارش، در ابتدای جلسه دکتر دیانی مسئول سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی ضمن اشاره به نقش سازنده اساتید دانشگاه در تحقق توصیه های مطرح شده در بیانیه گام دوم انقلاب تاکید داشت: با توجه به لزوم تداوم نقش ایجابی و تاثیر گذاری  اساتید دانشگاه  نسبت به دستورات راهبردی بیانیه گام دوم انقلاب، پیشنهاد می شود در دفتر نمایندگی ولی فقیه استان مجموعه ای جهت گفتمان‌سازی و  برنامه ریزی  برای این منظور در نظر گرفته شود چرا که فرایند پنجگانه تحقق اهداف انقلاب در نگاه مقام معظم رهبری از انقلاب اسلامی تا تمدن نوین اسلامی باید مورد توجه بوده و جایگاه بیانیه   در این فرآیند باید تبیین شود و متناسب با آن اقداماتی طراحی شود.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)