با حضور مسئول سازمان بسیج اساتید در استان خراسان جنوبی، معاونین و مسئولین کانون ها

نشست هماهنگی و تدوین برنامه های گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید

مسئول سازمان بسیج اساتید در استان خراسان جنوبی اظهار داشت: یکی از برنامه های مورد توجه در ایام شهادت استاد شهید دکتر مصطفی چمران تجدید میثاق اساتید دانشگاه با ولایت می‌تواند باشد که برای این منظور برنامه دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای عبادی را می توان در دستور کار قرار داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی، نشست تدوین برنامه های گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید صبح روز شنبه ۲۵ خرداد ماه ۹۸  با حضور مسئول سازمان بسیج اساتید در استان خراسان جنوبی، معاونین و مسئولین کانون ها در محل سالن جلسات سازمان بسیج اساتید برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، دکتر دیانی مسئول سازمان بسیج اساتید در استان خراسان جنوبی ضمن ارائه بحث در مورد  برنامه های انجام گرفته از سوی سازمان در ماه های اخیر، به برنامه های پیش روی سازمان تاکید داشت و گفت: یکی از برنامه های مورد توجه در ایام شهادت دکتر مصطفی چمران تجدید میثاق اساتید دانشگاه با ولایت می تواند باشد که برای این منظور برنامه دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای عبادی را می توان در دستور کار قرار داد.

 

وی افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب به   موضوع علم و پژوهش برنامه بازدید علمی از فعالیت های فناور محور شهرستان فردوس را می توان برای اساتید برنامه ریزی نمود. در این بازدید علمی  اندیشکده های علمی سازمان که در دو حوزه کشاورزی و آب  در نظر گرفته شده اند می توانند مسائل موجود در شهرستان و استان را تحلیل و بررسی نمایند. 

 

دکتر دیانی همچنین اظهار داشت: در ایام مربوط به  روز بسیج اساتید، ضمن یک همایش استانی با عنوان «استاد تراز انقلاب اسلامی» با حضور یک سخنران برجسته  کشوری می توان تحلیلی از مسائل روز کشور را به جامعه دانشگاهی استان  ارائه داد. 

 

در این جلسه مسئولین کانون ها و معاونین سازمان به بحث و تبادل نظر در مورد برنامه های در نظر گرفته شده پرداختند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.