با حضور جانشین سازمان بسیج اساتید و معاون آموزش و پژوهش در استان خراسان جنوبی

برنامه نظارت بر برنامه های کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی و حرفه ای واحد خواهران سپیده کاشانی ، صورت پذیرفت.

محمودی جانشین سازمان بسیج اساتید در جلسه نظارت بر برنامه های کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی و حرفه ای سپیده کاشانی بیرجند ضمن تاکید بر نقش مدیریتی اساتید دانشگاه و روحانیت در جامعه تاکید داشت: با رویکرد نتیجه گرایی که در برنامه های راهبردی سازمان در نظر گرفته شده است اساتید برای حل مسائل جامعه باید حضوری فعال داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی صبح شنبه ۵ مرداد ماه ۹۸ جانشین بسیج اساتید و نیز معاون آموزش و پژوهش سازمان جهت نظارت بر برنامه های کانون بسیج  اساتید آموزشکده فنی و حرفه ای سپیده کاشانی بیرجند بازدیدی را انجام دادند.

 

در ابتدای این جلسه لاری مسئول کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی و حرفه ای سپیده کاشانی بیرجند به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته  از سوی این کانون پرداخت. وی اظهار داشت: با توجه به این که این مرکز فنی و حرفه ای میزبان خواهران محصل است، لذا تاکید کانون بر برگزاری دوره های معرفت افزایی و بصیرتی در خصوص حجاب و عفاف است.

 

لاری همچنین افزود: اندیشکده تخصصی در کانون بسیج اساتید در خصوص در نظر گرفتن برنامه هایی برای لحاظ  ارزش افزوده در محصولات این استان من جمله زعفران، عناب و زرشک در حال پایه ریزی است که می تواند با اندیشکده گیاهان دارویی که در سازمان بسیج اساتید استان مشغول فعالیت است ارتباطاتی داشته باشد.

 

در ادامه ضیایی از کارمندان آموزشکده که از آزادگان سرافراز دفاع مقدس بود به نقل خاطره ای از دوران اسارت در زندان های بعث عراق پرداخت که در آن به نقش آفرینی حضرت امام خمینی (ره) در مدیرت بحران های به وجود آمده در طول دفاع مقدس هشت ساله و حتی پس از آن اشاره کرد.

 

سپس حسینی واشان، معاون آموزش و پژوهش سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی به تبیین برنامه پژوهش محور و اندیشکده های تخصصی برای حل مسائل جامعه پرداخت.

 

در ادامه محمودی  جانشین سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی از همکاری کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی و حرفه ای سپیده کاشانی بیرجند در پیشبرد برنامه های ابلاغی از سوی سازمان تشکر نمود. وی ضمن تاکید بر این که اساتید و روحانیت نقش آفرینان اصلی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی هستند عنوان داشت: میراث انقلاب از حضرت امام و شهدا به دست ما رسیده و لذا یکی از مولفه های  حفظ این گوهر ارزشمند این است که اساتید دانشگاه باید علم را از دانشگاه به نتیجه و محصول در حل مسائل جامعه منتهی کنند. 

 

جانشین سازمان بسیج اساتید استان  در پایان به تشریح برنامه های مورد نظر سازمان پرداخت.

 

لازم به ذکر است آموزشکده فنی و حرفه ای دختران بیرجند که تحت عنوان مرکز فنی حرفه ای سپیده کاشانی شناخته می شود در رشته های برق و کامپیوتر، حسابداری، مدیریت، مربی کودک، ساختمان و معماری، گرافیک و انیمیشن، طراحی دوخت و فرش در مقاطع کاردانی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته دانشجویان دختر را جذب می نماید.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.