نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی در دیدار با اقشار مختلف بسیج:

فتنه اخیر نتیجه وادادگی عده‌ای عناصر داخلی است/ ظهور امام عصر(عج) به دنبال این فتنه‌ها حاصل خواهد شد

حجت الاسلام و المسلمین عبادی بیان داشت: در این ۴۰ سال آسیب‌هایی زیادی دیدیم که همه از ناحیه افراد منفعل حاصل شده است، فتنه اخیر در کشور نتیجه وادادگی عده‌ای است و همواره هزینه سازش‌های غیرمعقول و وادادگی و کم‌آوردن در برابر دشمن، بیشتر از مقاومت است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی، حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند صبح امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه ۹۸ به مناسبت آغاز هفته بسیج، در دیدار با اقشار مختلف بسیج در شهرستان بیرجند اظهار کرد: تفکر بسیجی همراه با التزام عملی به اسلام است، اگر اسلام به معنی صحیحش به صورت فراگیر پیاده شود دشمن وجود خارجی نخواهد داشت، فرصت‌هایی که دشمن پیدا می‌کند به خاطر ولنگاری، سهل‌انگاری، تساهل، تسامح و وادادگی برخی افراد است که از ضعف آن ها دشمن طمع می کند.

در این جلسه که از اساتید بسیجی دانشگاه های شهرستان بیرجند نیز حضور داشتند، نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی بیان داشت: توسعه تفکر بسیج یعنی تضمین سلامت صددرصد کل جامعه، آنجا که در جامعه‌ای زمزمه بسیج پر شود، جایی برای دشمن باقی نمی ماند، لذا آسیبی که می‌بینیم همواره از ناحیه انسان‌های سست اراده و سازش‌کار بوده که به ما طمع می‌کنند، بنابراین به هر میزانی که تفکر بسیجی را زیاد و توسعه دهیم به همان اندازه دشمن مایوس می‌شود و خطرات از کشور و جامعه ما دور خواهد شد.

وی همچنین افزود: در این ۴۰ سال آسیب‌هایی زیادی دیدیم که همه از ناحیه افراد منفعل حاصل شده است، فتنه اخیر در کشور نتیجه وادادگی عده‌ای است و همواره هزینه سازش‌های غیرمعقول و وادادگی و کم‌آوردن در برابر دشمن، بیشتر از مقاومت است.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی با تاکید بر اینکه آسیب های ما از خودی های ولنگار است نه از بیرون، گفت: آمریکا، صهیونیست، انگلیس و فرانسه کاره ای نیستند، آنی که کار را بر مسلمانان سخت می کنند، سازشگران داخلی هستند.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی ضمن اشاره به اینکه اگر داخلی در هر مساله‌ای از خود سستی نشان ندهد و به ساز سیاست بیگانه غرب نرقصد، دشمن جرات نمی‌کند وارد کشور شود و در خصوص مسائل اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی همین طور است، عنوان نمود: هر روز از ناحیه دشمن به صورت کارشناسی توطئه فتنه در ابعاد مختلف وجود دارد که یکی از صدها نمونه آن در چند روز اخیر بود.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی اظهار داشت: ما فتنه گر نیستیم اما از فتنه هم نمی‌ترسیم چون برخلاف اقلیت سازش‌کار فتنه‌ها جوهره مردم را رو و بصیرت ایجاد می‌کند و حتی ظهور امام عصر (عج) به دنبال این فتنه‌ها حاصل خواهد شد.

وی افزود: در فتنه ۹۸، نتیجه ی نهایی یک بصیرت و حرکت جدیدی خواهد بود که آن هایی که در کشور ما چرت می زنند و خواب هستند و یا خواب هایی برای کشور می بینند، از خواب بیدار خواهند شد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادب عنوان کرد: شهید برونسی تراز انقلاب است و هرچه از او کم داشته باشیم باید پُر کنیم، شهید برونسی یک بسیجی صددرصد در تراز نظام جمهوری اسلامی ایران بود، این شهید وقتی می خواست نیروهای خود را از میدان مین عبور دهد، به حضرت فاطمه زهرا(س) متوسل شد و حضرت نیز ایشان را بر محور خاصی رهنمون کرد تا نیروهایش را از میدان مین عبور دهد.

شایان ذکر است در ابتدای این دیدار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت: بسیج، این حرکت مردمی از بی نظیرترین تشکل های جهان است و تا امروز هم نظیر بسیج مستضعفین هیچ نهاد و تشکلی شکل نگرفته است. بسیج در عرصه های امنیتی، دفاعی، خدمات رسانی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی به اوج و بلوغ خودش رسیده است

وی افزود: آن روز امام فرمودند شما باید هسته های مقاومت اسلامی و مردمی را در سراسر دنیا تشکیل دهید و امروز بسیجیانی که در حوزه علمیه جامعه المصطفی هستند تدابیر و رهنمودهای امام راحل را تحقق می بخشند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.