ترامپ چهره واقعی آمریکا را معرفی کرد/ دین مهم‌ترین رقیب نظام سلطه است

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه بخش بسیاری از تاریخ انقلاب اسلامی را به جوانان منتقل نکردیم، گفت: ترامپ چهره واقعی آمریکا را معرفی کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی رستمی  در اجلاسیه شهدای اساتید و دانشجویان کنگره ملی دو هزار شهید خراسان‌جنوبی، اظهار داشت: باید به اتفاق بزرگی که در منطقه و جهان به‌تبع انقلاب اسلامی رخ داد توجه کنیم.

وی بیان داشت: پس از ظهور نظام‌های غربی و جریان فکری لیبرال‌دموکراسی، دنیا در روندی حرکت کرد که از نظر فکری انسان‌ها تفکر هیمنه را بپذیرند و از نظر سیاسی و اقتصادی نیز تحت سلطه این جریان باشند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها دین را مهم‌ترین رقیب نظام سلطه دانست و بیان داشت: انقلاب اسلامی به رهبری یک امام و فیلسوف عارف بساط نظام شاهنشاهی را جمع کرد.

رستمی با بیان اینکه بخش بسیاری از تاریخ انقلاب اسلامی را به جوانان منتقل نکردیم، گفت: ترامپ چهره واقعی آمریکا را معرفی کرد.

وی با اشاره به جنایات آمریکا علیه کشور ایران، گفت: آمریکا از هیچ تلاشی برای ساقط کردن نظام جمهوری اسلامی فروگذار نکرده است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها عنوان کرد: دشمنان در حال اجرای نقشه‌ها و اهداف خود هستند تا ایران چهلمین سال پیروزی را جشن نگیرد و این‌ها را همان کسی می‌گوید که به ناکامی‌ها خود اعتراف کرده است.

رستمی اضافه کرد: آن چیزی که به کشور هویت داد، حس فداکاری برای دین و امید و باور و یقین به اینکه آینده برای کسانی است که تلاش کنند و این باوری است که دین به ما داد.

وی با تأکید بر اینکه فرهنگ شهادت‌طلبی و ایثار نقشه‌ها دشمن را خنثی و ناکام می‌کند، بیان داشت: دین ما را به این مسؤولیت عظیم می‌رساند که در مقابل مظلومان عالم بی‌تفاوت نباشیم.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه انقلاب اسلامی گوهرهای دین را به ما نشان و زنده کرد، تبیین کرد: ملت نیازمند مشعل شهادت است زیرا شهادت چراغ پرفروغی است که به آن نیاز داریم.

رستمی در پایان با اشاره به عشق به شهدا، مطرح کرد: تا زمانی که عشق به شهدا باشد شهادت در جامعه ارزشمند و جامعه بیمه است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.