در همایش استادی تحلیل و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و نقش اساتید و دانشجویان در گام دوم انقلاب

کمیل خجسته: مدت ها قبل مقام معظم رهبری به مسئولان تذکر دادند که دشمن یک جنگ اقتصادی به راه انداخته و وزارت خزانه دای آمریکا اتاق جنگ علیه ایران شده است.

همایش استادی تحلیل و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و نقش اساتید و دانشجویان در گام دوم انقلاب به همت کانون بسیج اساتید و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند در تاریخ دوشنبه ۲۵ آذر ماه ۹۸ در سالن کنفرانس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد بیرجند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی، همایش استادی تحلیل و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و نقش اساتید و دانشجویان در گام دوم انقلاب به همت کانون بسیج اساتید و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند در تاریخ دوشنبه ۲۵ آذر ماه ۹۸ در سالن کنفرانس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد بیرجند برگزار شد.

 

سخنران این جلسه،  کمیل خجسته دکتری علوم سیاسی دانشگاه امام صادق ع و مدیر عامل موسسه تبیان بود. وی در این جلسه که با حضور جمعی از اساتید دانشگاه های بیرجند برگزار شد، ضمن اشاره به وقایع اخیر که به ماجرای بنزینی موسوم است گفت: دشمن با تمام قوا آماده بهره برداری از فضای پیش آمده بود. خجسته بیان کرد: مردم سالاری دینی به معنای واقعی در جمهوری اسلامی در نظر گرفته می شود. منتخب مردمی باید نسبت به حل مسائل کشور دغدغه باشد. این که عده ای موضوع استعفا و عدم حتی عدم کفایت زود هنگام را مطرح می کنند، بر خلاف مردم سالاری دینی است. چه بسا با این وضعیت، رای مردم در امتداد زمان بی ارزش خواهد شد. هزینه این کار برای جمهوری اسلامی به مراتب شدیدتر خواهد بود.

 

مدیر سایت تبیان عنوان کرد: مدت ها قبل مقام معظم رهبری به مسئولان تذکر دادند که دشمن یک جنگ اقتصادی به راه انداخته و  وزارت خزانه دای آمریکا اتاق جنگ علیه ایران شده است، و به دولت توصیه کردند که اتاق جنگ را علیه نقشه ها  وعملیات اقتصادی را تشکیل دهد. دولت باید به این مسأله اهمیت بیشتری می داد که عملاً به طور جدی انجام نشد و  شورای هماهنگی قوا به نمایندگی دولت تشکیل شد. 

 

خجسته همچنین گفت: در گام دوم انقلاب، باید دولت سازی اسلامی انجام شود و نقش اساتید در این جریان باید محوری باشد. 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.