در روز جهانی قدس سال ۹۹

بیانیه سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی به مناسبت روز جهانی قدس

بیش از ۷۰ سال است که از هجوم وحشیانه و تلاش های مذبوحانه رژیم اشغالگر صهیونیستی از جمله معامله قرن و انتقال پایتخت این رژیم به قدس اشغالی می گذرد، به طوری که حتی به قطعنامه های سازمان ملل نیز بهایی نمی دهند و نقاب از باطن خودخواهانه و متجاوزانه خود این گونه بر میدارند. آنچه که مسلم و مشهود است در طول این مدت بارها طعم تلخ شکست از قدرت ایمان و اراده محکم نیروهای حزب الله و رزمندگان مقاومت را چشیده اند و اقتدار پوشالی اسرائیل توسط ایشان در هم کویبده شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی، به مناسبت گرامی داشت روز قدس و دفاع از مظلومیت مردم فلسطین و محکوم نمود جنایات مذبوحانه رژیم اشغالگر صهیونیسم بیانیه زیر را صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

 

«روز قدس، فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است. روز حکومت اسلامی است.  امام خمینی (ره)، ۲۵ مرداد ماه ۱۳۵۸»

 

خداوند متعال در قرآن کریم وعده داده است که « وَنُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ»، لذا بر این مبنای اعتقادی و فکری بود که حضرت امام خمینی (ره) بنیان گذار نظام جمهوری اسلامی ایران مسأله رهایی ممالک مظلوم اسلامی را از سیطره  توطئه گران بین المللی و به طریق اولی صهیونیسم غاصب و قسی القلب مطرح نمودند.   بیش از ۷۰ سال است که از هجوم وحشیانه و تلاش های مذبوحانه رژیم اشغالگر صهیونیستی از جمله معامله قرن و انتقال پایتخت این رژیم به قدس اشغالی می گذرد، به طوری که حتی به قطعنامه های سازمان ملل نیز بهایی نمی دهند و نقاب از باطن خودخواهانه و متجاوزانه خود این گونه بر میدارند.  آنچه که مسلم و مشهود است در طول این مدت بارها طعم تلخ شکست از قدرت ایمان و اراده محکم نیروهای حزب الله و رزمندگان مقاومت را چشیده اند و اقتدار پوشالی اسرائیل توسط ایشان در هم کوبیده شده است.   

 

امسال ما به دلیل شرایط پیش آمده از شیوع ویروس کرونا که همچون رژیم ضد بشری صهیونیسم سایه شوم خودش را در عالم گسترده است، از برگزاری راهپیمایی روز قدس به صورت حضوری محروم هستیم، اما ابرقدرت های عالم و جریان استکبار جهانی بدانند راهپیمایی روز قدس پس از حادثه تلخ ترور سردار عزیز ما، شهید قاسم سلیمانی در تشییع جنازه با شکوه ایشان در تک تک شهرهای ایران و عراق با شکوه هر چه تمام تر  انجام شد و لرزه بر تن نحیف و استخوان شکسته شما انداخت.

 

با این حال دانشگاهیان و مراکز علمی، در کنار آحاد مردم شریف،هوشیار و لحظه شناس استان خراسان جنوبی، که هر ساله یکی از باشکوه ترین راهپیمایی های روز قدس را   در کشور برگزار می نمودند، امسال نیز با پیوستن به پویش جهانی روز قدس در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، صدای دفاع از حقانیت و مظلومیت ملت فلسطین را به جهانیان اعلام خواهد نمود و تنین صدای کوبنده خودشان را با شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» به گوش جهانیان خواهند رسانید.

 

ان شاءالله به زودی  شاهد از بین رفتن این غده سرطانی از جوامع بشری خواهیم بود و امت اسلامی در اوج عزت  و  اقتدار خویش، ایجاد تمدن نوین عظیم  اسلامی که هدف نهایی ماست را محقق خواهد نمود.

 

وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِيزِ الْحَكِيمِ

۲ خرداد ماه ۱۳۹۹

سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.