معاون تحلیل و بررسی سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی

تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا به معنای حمایتِ آمریکا از اشرار، قاتلان، اراذل و اوباش است.

ایزدخواه گفت: تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تحریم امنیت مردم و تلاش برای نا امن کردن زندگی شهروندان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی، معاون تحلیل و بررسی سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی در مصاحبه به خبرگزاری خاورستان به تحریم نیروی انتظامی کشور توسط آمریکا و سلب امنیت در کشور و منطقه اشاره داشت.

محمدمهدی ایزدخواه عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در مورد تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا، اظهار کرد: تحریم نیروی انتظامی توسط آمریکا به معنای حمایتِ آمریکا از اشرار، قاتلان، اراذل و اوباش است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در روز قدس امسال، افزود: مجامع جهانی و در رأس آن ها آمریکا اکنون با اثرگذار جمهوری اسلامی ایران دشمنی می‌کنند.

معاون تحلیل و بررسی بسیج اساتید خراسان‌جنوبی بیان کرد: تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تحریم امنیت مردم و تلاش برای نا امن کردن زندگی شهروندان است.

ایزدخواه عنوان کرد: آمریکا وقتی می‌بیند مردم ایران با نیروی انتظامی جمهوری اسلامی همکاری می‌کنند از این مسئله رنج می‌برد لذا کاری به جز تحریم نیروی انتظامی و به خطر انداختن امنیت شهروندان ندارد.

وی اظهار کرد: یکی از وظایف نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران داشتن تعاملات بین المللی است و یکی از مواردی که در نتیجه تعامل در منطقه تاثیر گذار است، کنترل ترانزیت‌های مواد مخدری است که در منطقه تبادل می‌شود که نیروی انتظامی برای جلوگیری از این اقدام نقش محوری دارد.

معاون تحلیل و بررسی بسیج اساتید خراسان‌جنوبی با بیان این‌که تصور یک روز بدون پلیس در جامعه امکان ندارد، گفت: زمانی‌که در کشور امنیت وجود نداشته باشد نمی‌توان فعالیت فرهنگی و اقتصادی انجام داد.

ایزدخواه اظهار کرد: آمریکا با تحریم نیروی انتظامی بحث را بالاتر از جنگ فرهنگی و اقتصادی کرده و بحث امنیتی را مورد آماج تصمیمات نابخردانه خود قرار داده است که ان‌شاءالله به اهدافش نخواهد رسید.

میزان رضایت‌مندی مردم از نیروی انتظامی کشور بسیار زیاد است

وی عنوان کرد: میزان رضایت‌مندی مردم ایران و مقام معظم رهبری از نیروی انتظامی بسیار زیاد است و این بالاترین ارزش برای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.

معاون تحلیل و بررسی بسیج اساتید خراسان‌جنوبی با اشاره به تقدیم شهدای ناجا برای حفظ امنیت کشور، گفت: نیروی انتظامی با نا امنی‌های مرزی و داخل شهرها مقابله می‌کند و در مجموع حافظ امنیت جان و مال مردم در تمام ساعات شبانه روز است لذا بر هر فردی از هر قشری لازم است از نیروی خدوم انتظامی حمایت کند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.