به مناسبت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران

دیدار جمعی از اساتید بسیجی در دانشگاه های استان خراسان جنوبی با فرمانده سپاه انصار الرضا ع

به مناسبت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران، نخبه وارسته و عارف متعهد، جمعی از اساتید بسیجی در دانشگاه های استان خراسان جنوبی دیداری با فرمانده سپاه انصار الرضا ع در استان خراسان جنوبی، سردار علی قاسمی امروز یکشنبه ۱ تیر ماه ۹۹ داشتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی، به مناسبت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران، نخبه وارسته و عارف متعهد، جمعی از اساتید بسیجی در دانشگاه های استان خراسان جنوبی دیداری با فرمانده سپاه  انصار الرضا ع در استان خراسان جنوبی، سردار علی قاسمی امروز یکشنبه ۱ تیر ماه ۹۹ داشتند.

 

در  این جلسه محمدمهدی دیانی، مسئول سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این سازمان در سال ۹۸ بیان داشت: در رزمایش مومنانه و  مواسات و همدلی و همچنین حمایت از کسب و کارهای آسی دیده در دوران شیوع ویروس کرونا، جنبش استادی استان خراسان جنوبی وارد میدان شد و به طور پر رنگی مساعدت هایی را داشته است.

 

همچنین اساتید حاضر در جلسه، هر کدام به بیان نظرات خود پرداختند. علی قاسمی، فرمانده سپاه انصار الرضا استان نیز در پایان ضمن تشکر از فعالت های بسیج اساتید عنوان کرد: اساتید دانشگاه در نقش آفرینی در حوزه اقتصاد مقاومتی و جهش تولید بسیار جایگاه موثری دارند و باید در این خصوص در کارگروه های تخصصی به صورت مساله محور مشکلات استان که عمده آن کشاورزی و بحث آب است، مورد تحقیق و بررسی قرار بگیر و راه حل های اساسی برای آن تعیین شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.