با حضور دکتر قاسم جعفری، معاون تحلیل و بررسی بسیج اساتید پیام نور کشور
۱۳۹۸-۰۷-۲۰ ۱۸:۰۵
قاسم جعفری بیان داشت: مردم اساتید دانشگاه را به عنوان گروه های مرجع می شناسند، و لذا اساتید دانشگاه باید ابتدا پاسخ این سوالات را برای مردم مشخص کنند که بیانیه گام دوم در چه شرایطی و با چه هدفی صادر شده است؟
به منظور گرامیداشت ایام دفاع مقدس و دلاوری ها و رشادت های شهدا
۱۳۹۸-۰۷-۲۰ ۱۶:۵۸
مسئول سازمان بسیج اساتید استان ضمن تاکید بر نقش و جایگاه اساتید دانشگاه، بیان داشت: از پتانسیل اساتید دانشگاه باید در مساجد استفاده شود، و اساتید دانشگاه به صورت هدفمند و منسجم ارتباط مؤثری را با مردم و جامعه ایجاد کنند.
با حضور مسئول سازمان بسیج اساتید در استان خراسان جنوبی و جمعی از اساتید دانشگاه
۱۳۹۸-۰۷-۰۸ ۰۵:۳۴
هم زمان با هفته دفاع مقدس جمعی از اساتید دانشگاه های بیرجند با خانواده شهید علی میری دیدار نمودند و از صبر و شکیبایی خانواده محترم آن شهید تجلیل کردند.
با حضور معاون محترم اجتماعی سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی و با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب
۱۳۹۸-۰۷-۰۳ ۲۱:۲۵
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور معاون محترم اجتماعی سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی، جمعی از اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند برگزار گردید.
به منظور پاسداشت یاد و خاطره رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و با حضور فرمانده محترم سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی
۱۳۹۸-۰۷-۰۳ ۲۱:۰۳
مسئول سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی ضمن تاکید بر لزوم نگاه تمدنی بر فقه، قرائت مقام معظم رهبری را در بیانیه کوثری گام دوم انقلاب را ناظر به حل مسائل جهان اسلام دانست و بیان کرد: بیانیه گام دوم انقلاب نه تنها یک منشور برای حکومت جمهوری اسلامی است، بلکه این بیانیه منشور تمدن نوین اسلامی است.
رئیس نهاد فرآیند تحقق اهداف انقلاب اسلامی در همایش روشنگری «نقشه راه انقلاب اسلامی در چله دوم انقلاب»
۱۳۹۸-۰۵-۰۹ ۱۷:۳۶
مسئول بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی با اشاره به این که اگر معنویت که روح حرکت انسان است تضعیف شود دچار عجب و مقام خواهد شد ابراز کرد: دو علت اصلی که از نظر حضرت امام موجب کاهش شور انقلابی و نیز کاهش سرعت پیشرفت می شود عبارت است از ۱. غفلت از اهداف و ۲. غفلت از معنویت. وی ادامه داد: وقتی امر معنوی در جامعه مورد غفلت واقع شد دچار سایش و فرسایش خواهیم شد و لذا نهضت اسلامی در تحقق اهداف اجتماعی و انقلابی مورد نظر دچار خمودگی خواهد شد.
جلسه نظارت بر برنامه های بسیج اساتید استان در کانون های دانشگاه
۱۳۹۸-۰۵-۰۸ ۱۵:۲۸
شاه آبادی مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان خراسان جنوبی در جلسه بازدید جانشین بسیج اساتید استان از این مرکز گفت: با توجه به این که اساتید رشته حقوق با این دانشگاه همکاری دارند، با هماهنگی و همراهی ریاست دانشگاه کارگروهی در خصوص عارضه یابی محیط های صنعتی در دستور کار قرار گرفته است.
با حضور جانشین سازمان بسیج اساتید و معاون آموزش و پژوهش در استان خراسان جنوبی
۱۳۹۸-۰۵-۰۸ ۱۴:۲۴
محمودی جانشین سازمان بسیج اساتید در جلسه نظارت بر برنامه های کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی و حرفه ای سپیده کاشانی بیرجند ضمن تاکید بر نقش مدیریتی اساتید دانشگاه و روحانیت در جامعه تاکید داشت: با رویکرد نتیجه گرایی که در برنامه های راهبردی سازمان در نظر گرفته شده است اساتید برای حل مسائل جامعه باید حضوری فعال داشته باشند.
مسئول بسیج اساتید استان خراسان جنوبی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه:
۱۳۹۸-۰۴-۰۱ ۲۲:۱۱
به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت استاد فرهیخته دکتر مصطفی چمران، محمدمهدی دیانی مسئول بسیج اساتید استان خراسان جنوبی پیش از خطبه های نماز جمعه ۳۱ خرداد ۹۸ به ایراد سخنرانی پرداخت. وی اظهار داشت: از ویژگی‌های استاد بسیجی این است که همزمان با این‌که باید در حوزه علم طلایه‌دار باشد باید به معنویت و اخلاق نیز توجه داشته باشد.
نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی در دیدار با اعضای شورای عالی بسیج اساتید استان:
۱۳۹۸-۰۳-۳۰ ۱۲:۰۱
به مناسبت سالروز شهادت استاد فرهیخته دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید، اعضای شورای عالی بسیج اساتید استان خراسان جنوبی صبح ۲۹ خرداد ماه ۹۸ با نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی دیدار داشتند.
با حضور مسئول سازمان بسیج اساتید در استان خراسان جنوبی، معاونین و مسئولین کانون ها
۱۳۹۸-۰۳-۲۵ ۱۷:۵۳
مسئول سازمان بسیج اساتید در استان خراسان جنوبی اظهار داشت: یکی از برنامه های مورد توجه در ایام شهادت استاد شهید دکتر مصطفی چمران تجدید میثاق اساتید دانشگاه با ولایت می‌تواند باشد که برای این منظور برنامه دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای عبادی را می توان در دستور کار قرار داد.
حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی، در دیدار با اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه های بیرجند:
۱۳۹۸-۰۳-۲۱ ۱۴:۴۶
حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: در میان نسل جدید چه در دانشگاه و چه در حوزه استعدادهای درخشانی مشاهده می کنیم، لذا باید برای آن ها شرایط و فرصت های بهتری فراهم کنید تا بتوانند آنچه را که می دانند ارائه دهند و مایه امید گردند، زیرا جوان ها صاحبان اصلی کشور به حساب می آیند
با حضور مسئولین شهرستان فردوس برگزار شد
۱۳۹۸-۰۳-۲۱ ۱۱:۰۵
امام جمعه شهرستان فردوس با اشاره به پشت سر گذاشتن یک چهله از نظام اسلامی با حضور مردم اظهار داشت: در چهله دوم که بیانیه گام دوم را رهبر معظم انقلاب انشاء فرمودند باید کارهای مهمی صورت بگیرد و یکی از این کارهای مهم این است که دانشگاه ها که مرکز تولید علم هستند بتوانند نظام جمهوری اسلامی را به اوج و قله برسانند.
۱۳۹۷-۰۷-۲۳ ۱۰:۳۴
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه بخش بسیاری از تاریخ انقلاب اسلامی را به جوانان منتقل نکردیم، گفت: ترامپ چهره واقعی آمریکا را معرفی کرد.
۱۳۹۷-۰۷-۲۳ ۰۹:۵۸
راه‌حل مشکلات منطق و راهِ شهدا است/ دانشجویان پرچم حل مشکلات اقتصادی را بردارند.

صفحات

اخبار سازمان