معاون علمی پژوهشی سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی
۱۳۹۹-۰۵-۰۳ ۲۲:۰۷
​حسینی واشان با بیان اینکه پژوهش موتور محرک اقتصاد و توسعه در جوامع پیشرفته و در حال توسعه است، گفت: یکی از ویژگی­های بارز شرکت‌های دانش‌ بنیان توسعه علمی-پژوهشی و ارتقای فناوری‌های پیچیده و کارآمد جهت تولید ثروت است.
به مناسبت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران
۱۳۹۹-۰۴-۰۱ ۱۳:۴۲
به مناسبت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران، نخبه وارسته و عارف متعهد، جمعی از اساتید بسیجی در دانشگاه های استان خراسان جنوبی دیداری با فرمانده سپاه انصار الرضا ع در استان خراسان جنوبی، سردار علی قاسمی امروز یکشنبه ۱ تیر ماه ۹۹ داشتند.
حضور اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی در برنامه تلویزیونی شبهای زعفرونی، سیمای خراسان جنوبی
۱۳۹۹-۰۴-۰۱ ۰۸:۵۴
اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی در برنامه تلویزیونی شبهای زعفرونی، سیمای خراسان جنوبی شنبه شب ۳۱ خرداد ماه ۹۹ با موضوع تاثیر باورها و اعتقادات در رفتار، خصیصه های شهید مصطفی چمران و حضور موثر او در لحظه های حساس انقلاب اسلامی شرکت نمودند.
معاون تحلیل و بررسی سازمان بسیج اساتید خراسان‌جنوبی مطرح کرد؛
۱۳۹۹-۰۴-۰۱ ۰۸:۴۲
ایزدخواه گفت: اساتید دانشگاه‌ها با طرح‌ها و برنامه‌هایی که دارند می‌‌توانند لوازم اقتصاد دانش‌بنیان را آماده کنند و در یک حوزه جدیدی که در اقتصاد باز شده مؤثر باشند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در جلسه گرامیداشت شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید
۱۳۹۹-۰۳-۳۱ ۱۷:۱۴
حجت الاسلام و المسلمین آقای عبادی تصریح کرد: اسوه ای در زمان معاصر ما به عنوان یک استاد کامل وجود دارد که وی شهید سرافراز آقای دکتر مصطفی چمران است و الحق شایسته چنین جایگاهی است و خوش به حال شما اساتیدی که با اختیار خود راه این شهید را انتخاب کرده اید.
به مناسبت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید
۱۳۹۹-۰۳-۳۱ ۱۵:۵۴
مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان خراسان جنوبی با خاطر نشان کردن این موضوع که هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی را در پیش داریم، بیان داشت: ظرفیت اساتید دانشگاه، ظرفیت موثری است که می تواند نقش سازنده ای در این امر داشته باشد.
یادداشت معاون تحلیل و بررسی سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی
۱۳۹۹-۰۳-۳۰ ۱۴:۰۲
دکتر مصطفی چمران کسی است که به عنوان یک نخبه تراز اول، پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه برکلی کالیفرنیا در رشته فیزیک پلاسما در سال ۱۳۴۲، برای فراگیری دوره های مبارزات چریکی به مصر عزیمت می کند و در حالی که بهترین شرایط کاری و حقوقی در آزمایشگاه تحقیقاتی بل زیر نظر ناسا برای وی فراهم می شود، خودش را به امام موسی صدر در لبنان می رساند و با ذهن خلاق، جوشنده و زاینده خویش به سازماندهی شیعیان لبنان در جنبش «امل» علیه اقدامات تجاوزگرانه اسرائیل دست می زند.
در حمایت از جنبش اجتماعی نفس در آمریکا
۱۳۹۹-۰۳-۱۸ ۱۴:۰۱
آیین همبستگی جنبش استادی ایران با جنبش اجتماعی نفس در آمریکا در ساعت ۱۲ روز یکشنبه ۱۸ خرداد ماه در دفتر سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی برگزار شد.
معاون تحلیل و بررسی سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی
۱۳۹۹-۰۳-۱۴ ۲۰:۲۱
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند بیان کرد: اگر بینش سیاسی وجود نداشت قطعا نقشه غده سرطانی داعش در منطقه منجر به یک تحول زیان باری می‌شد اما  با بینش سیاسی که متاثر از حرکت انقلاب اسلامی بود باعث شد مردم عراق و سوریه با اراده در میدان حاضر شوند و نقشه‌های آنان را نقش برآب کنند.
معاون تحلیل و بررسی سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی
۱۳۹۹-۰۳-۰۷ ۱۴:۰۲
ایزدخواه گفت: تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تحریم امنیت مردم و تلاش برای نا امن کردن زندگی شهروندان است.
در روز جهانی قدس سال ۹۹
۱۳۹۹-۰۳-۰۱ ۱۶:۵۳
بیش از ۷۰ سال است که از هجوم وحشیانه و تلاش های مذبوحانه رژیم اشغالگر صهیونیستی از جمله معامله قرن و انتقال پایتخت این رژیم به قدس اشغالی می گذرد، به طوری که حتی به قطعنامه های سازمان ملل نیز بهایی نمی دهند و نقاب از باطن خودخواهانه و متجاوزانه خود این گونه بر میدارند. آنچه که مسلم و مشهود است در طول این مدت بارها طعم تلخ شکست از قدرت ایمان و اراده محکم نیروهای حزب الله و رزمندگان مقاومت را چشیده اند و اقتدار پوشالی اسرائیل توسط ایشان در هم کویبده شده است.
هم زمان با توصیه مقام معظم رهبری در رابطه با رزمایش همدلی
۱۳۹۹-۰۱-۲۷ ۲۳:۱۳
مقام معظم رهبری: ما برای اینکه ارادتمان به امام زمان ثابت بشود، بایستی صحنه‌ها و جلوه‌هایی از جامعه‌ی مهدوی را خودمان به وجود بیاوریم که عرض کردیم، جامعه‌ی مهدوی، جامعه‌ی قسط و عدل است و جامعه‌ی عزّت است، جامعه‌ی علم است، جامعه‌ی مواسات و برادری است؛ اینها را بایستی ما در زندگی خودمان تحقّق ببخشیم، به قدر امکان خودمان؛ این ما را نزدیک میکند.
پیام تسلیت سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی
۱۳۹۸-۱۲-۲۵ ۱۶:۲۲
خداوند روح آن فقید سفر کرده را در این ماه رجب، در جوار رحمت خویش قرین آمرزش و آرامش نماید و بازماندگان و سوگواران را به پاداش صبر جمیلشان، به اجری جزیل پاداش دهد.
پیام سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی در تقدیر از جامعه پزشکان و پرستاران کشور
۱۳۹۸-۱۲-۱۷ ۱۳:۵۸
همان طور که در دعای هفتم صحیفه سجادیه آمده است، گره کارهای فروبسته توسط ذات اقدس الهی گشوده می شود و سختی ها را اوست که آسان می گرداند. از خداوند می خواهیم که به فضل خودش درهای آسایش را بر ما بگشاید و رحمتش را بر ما ارزانی بدارد.
در گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران
۱۳۹۸-۱۱-۱۵ ۱۷:۳۲
اجلاسیه نخستین رویداد استارت آپ انتخاباتی با حضور اعضاء جامعه دانشگاهی استان خراسان جنوبی در روز شنبه یکشنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۸ در مجتمع غدیر بیرجند برگزار شد.

صفحات