معاون تحلیل و بررسی سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی
۱۳۹۹-۰۳-۱۴ ۲۰:۲۱
عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی بیرجند بیان کرد: اگر بینش سیاسی وجود نداشت قطعا نقشه غده سرطانی داعش در منطقه منجر به یک تحول زیان باری می‌شد اما  با بینش سیاسی که متاثر از حرکت انقلاب اسلامی بود باعث شد مردم عراق و سوریه با اراده در میدان حاضر شوند و نقشه‌های آنان را نقش برآب کنند.
معاون تحلیل و بررسی سازمان بسیج اساتید خراسان جنوبی
۱۳۹۹-۰۳-۰۷ ۱۴:۰۲
ایزدخواه گفت: تحریم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تحریم امنیت مردم و تلاش برای نا امن کردن زندگی شهروندان است.
در روز جهانی قدس سال ۹۹
۱۳۹۹-۰۳-۰۱ ۱۶:۵۳
بیش از ۷۰ سال است که از هجوم وحشیانه و تلاش های مذبوحانه رژیم اشغالگر صهیونیستی از جمله معامله قرن و انتقال پایتخت این رژیم به قدس اشغالی می گذرد، به طوری که حتی به قطعنامه های سازمان ملل نیز بهایی نمی دهند و نقاب از باطن خودخواهانه و متجاوزانه خود این گونه بر میدارند. آنچه که مسلم و مشهود است در طول این مدت بارها طعم تلخ شکست از قدرت ایمان و اراده محکم نیروهای حزب الله و رزمندگان مقاومت را چشیده اند و اقتدار پوشالی اسرائیل توسط ایشان در هم کویبده شده است.
هم زمان با توصیه مقام معظم رهبری در رابطه با رزمایش همدلی
۱۳۹۹-۰۱-۲۷ ۲۳:۱۳
مقام معظم رهبری: ما برای اینکه ارادتمان به امام زمان ثابت بشود، بایستی صحنه‌ها و جلوه‌هایی از جامعه‌ی مهدوی را خودمان به وجود بیاوریم که عرض کردیم، جامعه‌ی مهدوی، جامعه‌ی قسط و عدل است و جامعه‌ی عزّت است، جامعه‌ی علم است، جامعه‌ی مواسات و برادری است؛ اینها را بایستی ما در زندگی خودمان تحقّق ببخشیم، به قدر امکان خودمان؛ این ما را نزدیک میکند.
پیام تسلیت سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی
۱۳۹۸-۱۲-۲۵ ۱۶:۲۲
خداوند روح آن فقید سفر کرده را در این ماه رجب، در جوار رحمت خویش قرین آمرزش و آرامش نماید و بازماندگان و سوگواران را به پاداش صبر جمیلشان، به اجری جزیل پاداش دهد.
پیام سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی در تقدیر از جامعه پزشکان و پرستاران کشور
۱۳۹۸-۱۲-۱۷ ۱۳:۵۸
همان طور که در دعای هفتم صحیفه سجادیه آمده است، گره کارهای فروبسته توسط ذات اقدس الهی گشوده می شود و سختی ها را اوست که آسان می گرداند. از خداوند می خواهیم که به فضل خودش درهای آسایش را بر ما بگشاید و رحمتش را بر ما ارزانی بدارد.
در گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران
۱۳۹۸-۱۱-۱۵ ۱۷:۳۲
اجلاسیه نخستین رویداد استارت آپ انتخاباتی با حضور اعضاء جامعه دانشگاهی استان خراسان جنوبی در روز شنبه یکشنبه ۱۳ بهمن ماه ۹۸ در مجتمع غدیر بیرجند برگزار شد.
محمدمهدی دیانی، مسئول سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی تاکید کرد:
۱۳۹۸-۱۰-۲۶ ۱۲:۲۲
"نخستین رویداد ایده‌پردازی انتخابات در ایران" با همکاری بسیج اساتید خراسان جنوبی استان برگزار می‌شود.
بیانیه سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی
۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۲:۲۱
جهانیان شاهد بودند که چگونه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با ایمان و غیرت دینی که به آن مفتخر است، دست قدرت و انتقام خدا شد و با حملات سنگین موشک های بالستیک نیروی های هوافضا، پایگاه های نظامی آمریکایی را که منشأ فتنه، ناامنی و جنایت در منطقه بودند را آنچنان در هم کوبید که به مصداق این آیه قرآن شد « فَجَعَلَهُمْ كَعَصْفٍ مَأْكُولٍ».
با حضور شورای مرکزی سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی و مئولین کانون ها
۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۲:۴۵
دیانی با تأکید بر حضور حداکثری اعضاء هیأت علمی دانشگاه ها و نخبگان استانی در این رویداد انتخاباتی گفت: مسئولین کانون ها به تمامی همکاران اطلاع رسانی لازم را انجام دهند و از ظرفیت های موجود در هر دانشگاه برای حضور حداکثری در این استارت آپ انتخاباتی برنامه ریزی لازم استفاده شود.
در دانشگاه بیرجند
۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۲:۲۱
مراسم بزرگداشت، راهپیمایی و محکومیت اقدام ناجوانمردانه و ددمنشانه رئیس جمهور سفاک آمریکا در شهادت سردار بزرگ و ‏پرافتخار سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور پرشور و خروش اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه ‏بیرجند امروز شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸در پردیس شوکت آباد دانشگاه بیرجند برگزار شد.‏
در پی شهادت پرافتخار سردار سرافراز اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی
۱۳۹۸-۱۰-۱۴ ۱۴:۱۹
ما دانشگاهیان استان خراسان جنوبی انزجار و تنفر خود را از این تلاش مذبوحانه و حرکت سبعانه آمریکا و هم پیمانان پلیدش که با ترور ناجوانمردانه سردار عزیزمان و جمعی از نیروهای جبهه مقاومت در کشور عراق، جنایت نابخشودنی و آشکاری را مرتکب شدند، اعلام می داریم و انتظار داریم مسئولین کشور از موضع اقتدار و عزت با این جرثومه فساد و به تعبیر امام راحل (ره) شیطان اکبر، برخورد نموده و با انتقام سخت از مرتکبین این جنایت، موجبات تسکین دل های مالامال از تأثر و تألم مردم غیور و انقلابی ایران را فراهم آورند.
در راستای صیانت از مردم سالاری دینی و تحقق انتخاباتی در تراز گام دوم انقلاب
۱۳۹۸-۱۰-۱۱ ۱۱:۵۰
جنبش استادی ایران در صیانت از مردم سالاری دینی و برای دستیابی به انتخابات تراز چله دوم انقلاب اسلامی نخستین رویداد استارت‌آپی انتخاباتی در ایران را برگزار می کند.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس:
۱۳۹۸-۱۰-۱۰ ۱۵:۳۹
حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در مراسم ۹ دی در مسجد امام حسین (ع) بیرجند، اظهار کرد: اگر به سال ۸۸ برگردیم و بینیم وضعیت جمهوری اسلامی در جهان چگونه بوده است؛ در آن زمان پیروزی جبهه مقاومت و حزب‌الله رقم خورد، در غزه سران رژیم صهیونیستی شکست خوردند و در همه این اتفاقات ایران نقش داشت.
محمدمهدی دیانی، مسئول سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی
۱۳۹۸-۱۰-۰۹ ۱۹:۳۲
نشست بصیرتی اساتید دانشگاه صنعتی بیرجند در روز دوشنبه ۹ دی ماه ۹۸ در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد. در این جلسه که محمد مهدی دیانی، مسئول سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی به عنوان سخنران حضور داشت، جمعی از اساتید دانشگاه به مناسبت روز ۹ دی و دهه بصیرت جمع شده بودند.

صفحات