با حضور مسئول سازمان بسیج اساتید در استان خراسان جنوبی، معاونین و مسئولین کانون ها
۱۳۹۸-۰۳-۲۵ ۱۷:۵۳
مسئول سازمان بسیج اساتید در استان خراسان جنوبی اظهار داشت: یکی از برنامه های مورد توجه در ایام شهادت استاد شهید دکتر مصطفی چمران تجدید میثاق اساتید دانشگاه با ولایت می‌تواند باشد که برای این منظور برنامه دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای عبادی را می توان در دستور کار قرار داد.
حجت الاسلام و المسلمین آقای حاج سید علیرضا عبادی، در دیدار با اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه های بیرجند:
۱۳۹۸-۰۳-۲۱ ۱۴:۴۶
حجت الاسلام و المسلمین عبادی گفت: در میان نسل جدید چه در دانشگاه و چه در حوزه استعدادهای درخشانی مشاهده می کنیم، لذا باید برای آن ها شرایط و فرصت های بهتری فراهم کنید تا بتوانند آنچه را که می دانند ارائه دهند و مایه امید گردند، زیرا جوان ها صاحبان اصلی کشور به حساب می آیند
با حضور مسئولین شهرستان فردوس برگزار شد
۱۳۹۸-۰۳-۲۱ ۱۱:۰۵
امام جمعه شهرستان فردوس با اشاره به پشت سر گذاشتن یک چهله از نظام اسلامی با حضور مردم اظهار داشت: در چهله دوم که بیانیه گام دوم را رهبر معظم انقلاب انشاء فرمودند باید کارهای مهمی صورت بگیرد و یکی از این کارهای مهم این است که دانشگاه ها که مرکز تولید علم هستند بتوانند نظام جمهوری اسلامی را به اوج و قله برسانند.
۱۳۹۷-۰۷-۲۳ ۱۰:۳۴
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با بیان اینکه بخش بسیاری از تاریخ انقلاب اسلامی را به جوانان منتقل نکردیم، گفت: ترامپ چهره واقعی آمریکا را معرفی کرد.
۱۳۹۷-۰۷-۲۳ ۰۹:۵۸
راه‌حل مشکلات منطق و راهِ شهدا است/ دانشجویان پرچم حل مشکلات اقتصادی را بردارند.
۱۳۹۷-۰۷-۱۱ ۱۳:۲۲
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجدید میثاق با شهدای گمنام با حضور و سخنرانی سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.
۱۳۹۷-۰۷-۱۱ ۱۲:۴۹
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، نشست هم اندیشی "دفاع مقدس و فرهنگ مقاومت" باحضور اعضای هیأت علمی و رؤسای دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی بیرجند در تالار فرهنگ دانشگاه بیرجند برگزار شد.