با حضور دکتر قاسم جعفری، معاون تحلیل و بررسی بسیج اساتید پیام نور کشور
۱۳۹۸-۰۷-۲۰ ۱۸:۰۵
قاسم جعفری بیان داشت: مردم اساتید دانشگاه را به عنوان گروه های مرجع می شناسند، و لذا اساتید دانشگاه باید ابتدا پاسخ این سوالات را برای مردم مشخص کنند که بیانیه گام دوم در چه شرایطی و با چه هدفی صادر شده است؟
با حضور معاون محترم اجتماعی سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی و با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب
۱۳۹۸-۰۷-۰۳ ۲۱:۲۵
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور معاون محترم اجتماعی سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی، جمعی از اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند برگزار گردید.
جلسه نظارت بر برنامه های بسیج اساتید استان در کانون های دانشگاه
۱۳۹۸-۰۵-۰۸ ۱۵:۲۸
شاه آبادی مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان خراسان جنوبی در جلسه بازدید جانشین بسیج اساتید استان از این مرکز گفت: با توجه به این که اساتید رشته حقوق با این دانشگاه همکاری دارند، با هماهنگی و همراهی ریاست دانشگاه کارگروهی در خصوص عارضه یابی محیط های صنعتی در دستور کار قرار گرفته است.
با حضور جانشین سازمان بسیج اساتید و معاون آموزش و پژوهش در استان خراسان جنوبی
۱۳۹۸-۰۵-۰۸ ۱۴:۲۴
محمودی جانشین سازمان بسیج اساتید در جلسه نظارت بر برنامه های کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی و حرفه ای سپیده کاشانی بیرجند ضمن تاکید بر نقش مدیریتی اساتید دانشگاه و روحانیت در جامعه تاکید داشت: با رویکرد نتیجه گرایی که در برنامه های راهبردی سازمان در نظر گرفته شده است اساتید برای حل مسائل جامعه باید حضوری فعال داشته باشند.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدهادی شهاب در نشست هم اندیشی کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی بیرجند:
۱۳۹۸-۰۳-۲۲ ۱۷:۰۲
حجت الاسلام و المسلمین شهاب بیان داشت: اگر در نگاه به امور دنیا برچسب معنوی را بچسبانیم حب دنیا اتفاق نمی‌افتد و برچسب معنوی چیزی نیست جز این که توجه داشته باشیم همه عالم مخلوق خداوند است. حضرت علی (ع) در دنیا کار و فعالیتش را با علاقه و شوق هم انجام می‌داد اما او چون معنا را می‌بیند صورت‌ها او را مشغول به خود نمی‌کنند.
با حضور مسئولین شهرستان فردوس برگزار شد
۱۳۹۸-۰۳-۲۱ ۱۱:۰۵
امام جمعه شهرستان فردوس با اشاره به پشت سر گذاشتن یک چهله از نظام اسلامی با حضور مردم اظهار داشت: در چهله دوم که بیانیه گام دوم را رهبر معظم انقلاب انشاء فرمودند باید کارهای مهمی صورت بگیرد و یکی از این کارهای مهم این است که دانشگاه ها که مرکز تولید علم هستند بتوانند نظام جمهوری اسلامی را به اوج و قله برسانند.

اخبار سازمان