در دانشگاه بیرجند
۱۳۹۸-۱۰-۱۶ ۱۲:۲۱
مراسم بزرگداشت، راهپیمایی و محکومیت اقدام ناجوانمردانه و ددمنشانه رئیس جمهور سفاک آمریکا در شهادت سردار بزرگ و ‏پرافتخار سپاه اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور پرشور و خروش اعضای هیأت علمی، کارکنان و دانشجویان دانشگاه ‏بیرجند امروز شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸در پردیس شوکت آباد دانشگاه بیرجند برگزار شد.‏
محمدمهدی دیانی، مسئول سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی
۱۳۹۸-۱۰-۰۹ ۱۹:۳۲
نشست بصیرتی اساتید دانشگاه صنعتی بیرجند در روز دوشنبه ۹ دی ماه ۹۸ در سالن جلسات این دانشگاه برگزار شد. در این جلسه که محمد مهدی دیانی، مسئول سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی به عنوان سخنران حضور داشت، جمعی از اساتید دانشگاه به مناسبت روز ۹ دی و دهه بصیرت جمع شده بودند.
در همایش استادی تحلیل و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و نقش اساتید و دانشجویان در گام دوم انقلاب
۱۳۹۸-۱۰-۰۹ ۱۹:۱۸
همایش استادی تحلیل و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و نقش اساتید و دانشجویان در گام دوم انقلاب به همت کانون بسیج اساتید و معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند در تاریخ دوشنبه ۲۵ آذر ماه ۹۸ در سالن کنفرانس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه آزاد بیرجند برگزار شد.
با حضور دکتر قاسم جعفری، معاون تحلیل و بررسی بسیج اساتید پیام نور کشور
۱۳۹۸-۰۷-۲۰ ۱۸:۰۵
قاسم جعفری بیان داشت: مردم اساتید دانشگاه را به عنوان گروه های مرجع می شناسند، و لذا اساتید دانشگاه باید ابتدا پاسخ این سوالات را برای مردم مشخص کنند که بیانیه گام دوم در چه شرایطی و با چه هدفی صادر شده است؟
با حضور معاون محترم اجتماعی سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی و با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب
۱۳۹۸-۰۷-۰۳ ۲۱:۲۵
به مناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس با هدف تجدید میثاق با شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام دانشگاه صنعتی بیرجند با حضور معاون محترم اجتماعی سپاه انصار الرضا (ع) استان خراسان جنوبی، جمعی از اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند برگزار گردید.
جلسه نظارت بر برنامه های بسیج اساتید استان در کانون های دانشگاه
۱۳۹۸-۰۵-۰۸ ۱۵:۲۸
شاه آبادی مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان خراسان جنوبی در جلسه بازدید جانشین بسیج اساتید استان از این مرکز گفت: با توجه به این که اساتید رشته حقوق با این دانشگاه همکاری دارند، با هماهنگی و همراهی ریاست دانشگاه کارگروهی در خصوص عارضه یابی محیط های صنعتی در دستور کار قرار گرفته است.
با حضور جانشین سازمان بسیج اساتید و معاون آموزش و پژوهش در استان خراسان جنوبی
۱۳۹۸-۰۵-۰۸ ۱۴:۲۴
محمودی جانشین سازمان بسیج اساتید در جلسه نظارت بر برنامه های کانون بسیج اساتید آموزشکده فنی و حرفه ای سپیده کاشانی بیرجند ضمن تاکید بر نقش مدیریتی اساتید دانشگاه و روحانیت در جامعه تاکید داشت: با رویکرد نتیجه گرایی که در برنامه های راهبردی سازمان در نظر گرفته شده است اساتید برای حل مسائل جامعه باید حضوری فعال داشته باشند.
حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدهادی شهاب در نشست هم اندیشی کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی بیرجند:
۱۳۹۸-۰۳-۲۲ ۱۷:۰۲
حجت الاسلام و المسلمین شهاب بیان داشت: اگر در نگاه به امور دنیا برچسب معنوی را بچسبانیم حب دنیا اتفاق نمی‌افتد و برچسب معنوی چیزی نیست جز این که توجه داشته باشیم همه عالم مخلوق خداوند است. حضرت علی (ع) در دنیا کار و فعالیتش را با علاقه و شوق هم انجام می‌داد اما او چون معنا را می‌بیند صورت‌ها او را مشغول به خود نمی‌کنند.
با حضور مسئولین شهرستان فردوس برگزار شد
۱۳۹۸-۰۳-۲۱ ۱۱:۰۵
امام جمعه شهرستان فردوس با اشاره به پشت سر گذاشتن یک چهله از نظام اسلامی با حضور مردم اظهار داشت: در چهله دوم که بیانیه گام دوم را رهبر معظم انقلاب انشاء فرمودند باید کارهای مهمی صورت بگیرد و یکی از این کارهای مهم این است که دانشگاه ها که مرکز تولید علم هستند بتوانند نظام جمهوری اسلامی را به اوج و قله برسانند.