سخنگوی دولت در جمع اساتید دانشگاه های خراسان جنوبی

استان خراسان جنوبی

سخنگوی دولت در جمع اساتید دانشگاه های خراسان جنوبی

سخنگوی دولت در جمع اساتید دانشگاه های خراسان جنوبی مطرح کرد

♦️ به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج خراسان جنوبی، «علی بهادری جهرمی» شب گذشته در دیدار با اساتید و رؤسای دانشگاه‌های استان با بیان اینکه سخنگوی فرمایشات شما در مجموعه دولت خواهم بود، اظهارداشت: دولت مردمی از جنس دانشگاه است و اکثریت اعضای هیأت وزیران از اعضای هیات علمی دانشگاه‌های مختلف هستند.

♦️سخنگوی دولت با اشاره به اشراف دولت سیزدهم به مسائل دانشگاهی و ارتباط با دانشگاه‌ها، گفت: سال گذشته بیش از ۵۰ جلسه با دانشگاهیان داشته‌ ام.

♦️وی ادامه داد: دولت سیزدهم متوجه است که سرمایه‌گذاری در دانشگاه، سرمایه‌گذاری زیرساختی است چون همه آنچه گفته شد بدون نیروی انسانی کارآمد و متخصص و نخبه بی‌معنا است و هیچ بهره‌ای نخواهیم داشت.

♦️بهادری جهرمی گفت در حوزه دانش بنیان همین چند هفته پیش مصوب کردیم که منابع صندوق فناوری و نوآوری از سه هزار میلیارد تومان به ۱۰ هزار میلیارد تومان افزایش یابد. صندوق‌ های پیشرفت و عدالت را در استان‌ها تشکیل دادیم که امسال فعال شود و ۳۱ هزار میلیارد تومان منابع را به جای اینکه در تهران مدیریت متمرکز کنیم در استان‌ ها توزیع شد.

♦️وی خاطرنشان کرد: یکی از بهترین و مهمترین رسالت‌هایی که من و شما در دانشگاه در کنار تعلیم و تربیت بر عهده داریم، ارائه تحلیل درست از آینده و مبتنی بر واقعیت‌ها و با تجربه‌ گیری از گذشته به دانشجویان است.

♦️بهادری جهرمی در پایان افزود: باید تحلیل اساتید دانشگاهی با دانشجویان با توجه به حال و تغییر براساس هندسه قدرت جهانی باشد. با رکود اقتصادی دهه قبل آینده را قضاوت نکنیم بلکه با رشد اقتصادی و سرمایه‌گذاری که صورت می‌گیرد باید آینده را قضاوت کنیم.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.