بازدید روسا و اساتید و هادیان سیاسی بسیجی دانشگاه‌های خراسان جنوبی از پارک علم و فناوری خراسان

استان خراسان جنوبی

بازدید روسا و اساتید و هادیان سیاسی بسیجی دانشگاه‌های خراسان جنوبی از پارک علم و فناوری خراسان

همزمان با 6 دی 1402، روز تکریم مادران و همسران شهدا رقم خورد:

رؤسا و اساتید و هادیان سیاسی بسیجی دانشگاه‌های خراسان جنوبی با حضور در پارک علم و فناوری خراسان از دستاوردهای فناورانه و نوآورانه این مجموعه بازدید کردند.

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج خراسان جنوبی، رؤسا و اساتید و هادیان سیاسی بسیجی دانشگاه‌های خراسان جنوبی با حضور در پارک علم و فناوری خراسان از دستاوردهای فناورانه و نوآورانه این مجموعه بازدید کردند.

در ابتدای این برنامه حاضران با حضور در مزار شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس با آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

محمود سعیدی مقدم به نمایندگی از رئیس پارک علم و فناوری خراسان در این مراسم گفت: مردمی سازی فناوری یکی از منویات مهم دکتر میرزائی بوده است که در این راستا از ابتدای دوره مدیریتی ایشان با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری شعار راهبردی "منش" (مردمی‌سازی، نقطه‌زنی و شبکه‌سازی) در صدر برنامه‌های پارک علم و فناوری خراسان قرار گرفته است.

وی افزود: توجه به مزیت‌های استانی اقلیم خراسان رضوی نظیر صنایع معدنی، صنایع غذایی و کشاورزی و صنایع خلاق فرهنگی و زیارت از جمله مهم‌ترین اقدامات در این دوره بوده است و با قدرت ادامه خواهد داشت.

در ادامه سید مهدی مظلوم‌زاده، مشاور رئیس در امور دانش‌بنیان و به معرفی رسالت پارک‌های علم و فناوری و ارائه قوانین دانش‌بنیان و همچنین توضیح پیرامون خدمات پارک علم و فناوری خراسان  پرداخت.

شایان ذکر است بازدید کنندگان ضمن بازدید میدانی از شرکت‌های احیادرمان پیشرفته و سامانه‌های دقیق نوین افراز با خدمات و فعالیت این شرکت‌ها آشنا شدند.

گزارش تصویری

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.