بیانیه بسیج اساتید خراسان جنوبی در پی حادثه تروریستی و دردناک کرمان

استان خراسان جنوبی

بیانیه بسیج اساتید خراسان جنوبی در پی حادثه تروریستی و دردناک کرمان

به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات اجتماعی نهضت استادی بسیج اساتید خراسان جنوبی این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هر که غمت را خرید عشرت عالم فروخت.

صدای پای منجی می‌آید.

بالاخره روزی کدورت جهان به محبت، و تاریکی عالم به نور، و هم و غم دنیا به عیش و سرور مبدل خواهند شد.  

باری دیگر، خبر شهادت مظلومانه جمعی از هموطنانمان در حادثه دردآور تروریستی انفجار در مزار شهدای بلند مرتبه کرمان، قلوب عاشقان به توحید، ولایت و آزادگی را محزون و جریحه دار ساخت.

انسانهای آزاده و شریفی که در سالروز ولادت دخت عزیز پیامبر عظیم الشان اسلام صلی الله علیه و آله و سلم و در چهارمین سالگرد عروج مجاهدانه و عارفانه شهید حاج قاسم سلیمانی عزیز به عشق تشکر از اسوه آزادگی، جوانمردی و استقامت، در راه بیعت با ارزشهای ناب اسلام،  راهی زیارت شدند و راهیان نور گشتند.

بار دیگر دشمنان اسلام و انقلاب و انسانیت، عجز و استیصال خود را به نمایش گذاشتند و خون عزیزان این آب و خاک را مظلومانه بر زمین ریختند.

امروز، ترس و وحشت دشمن از اراده آهنین مردمی در دفاع از ارزش ها، با هر فرهنگ و رنگی،  بیشتر از گذشته پررنگ شده است.

امروز شخصیت روحانی شهید والامقام حاج قاسم عزیز در مبارزه با ظلم و استکبار، مظهر یکدلی و اتحاد امت های آزاده جهان شده است. و این مهم دشمن را با اشتباهات غلط محاسباتی در شناخت امتهای عدالت طلب، مواجه ساخته است.

حرکت به سوی آسمان عدالت و عزت، به سرعت در حال گذر است. طی طریق قافله عشاق، هر چند زمانی، ناگهان سرعت گرفته و مستعدین به رزق شهادت را مهمان آسمان می نماید.

به فضل  الهی، دوران سخت آزمون های آخر الزمانی موحدین یکتاپرست، با موفقیت و سربلندی به سر خواهد رسید و با اتمام مهلت جبهه باطل، ذلت و تیره بختی بر پیشانی جبهه کفر و نفاق،  خواهد نشست.

«أَنْزَلَ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَسَالَتْ أَوْدِيَةٌ بِقَدَرِهَا فَاحْتَمَلَ السَّيْلُ زَبَدًا رَابِيًا وَمِمَّا يُوقِدُونَ عَلَيْهِ فِي النَّارِ ابْتِغَاءَ حِلْيَةٍ أَوْ مَتَاعٍ زَبَدٌ مِثْلُهُ كَذَٰلِكَ يَضْرِبُ اللَّهُ الْحَقَّ وَالْبَاطِلَ فَأَمَّا الزَّبَدُ فَيَذْهَبُ جُفَاءً وَأَمَّا مَا يَنْفَعُ النَّاسَ فَيَمْكُثُ فِي الْأَرْضِ كَذَٰلِكَ يَضْرِبُ اللَّهُ الْأَمْثَالَ» (سوره رعد/ 17): خداوند از آسمان آبی فرو فرستاد و از هر دره و رودخانه ای به اندازه آنها سیلابی جاری شد. سپس سیلاب بر روی خود کفی حمل کرد و از آنچه برای بدست آوردن زینت آلات یا وسایل زندگی آتش بر آن می افزودند، کف هایی مانند آن به وجود می آید. خداوند برای حق و باطل چنین مثالی می زند. سرانجام کف ها به بیرون پرتاب می‌شوند ولی آنچه به مردم سود می رساند در زمین می ماند. خداوند این چنین مثال می زند.

آری...  شهدای آسمان، شاهدان زمینند

شهدای زمین، شاهدان آسمان

اساتید بسیجی دانشگاه های خراسان جنوبی، فاجعه مذکور را به شدت محکوم می کنند و ضمن طلب صبر و عرض تسلیت به خانواده های داغدیده، برای قافله شهیدان این راه، علو درجات در سایه سار عرش الهی و برای مجروحین این واقعه جانسوز، عافیت و تندرستی عاجل، مسئلت می نماید.

..... دیری نخواهد پایید که تازیانه بی صدای حق، منتقم این خونهای به ناحق ریخته باشد.

بسیج اساتید دانشگاه های خراسان جنوبی

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.